Однією з подій на робочому майданчику фестивалю «Місто, що надихає» стала презентація «Літературної мапи Львова» як одного зі спільних проектів Кластеру видавничої діяльності та поліграфії, офісу «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», Української академії друкарства та туристичної агенції «Pro Lviv with love».

Проект став переможцем конкурсу соціально-культурних проектів Львівської міської ради «Зробимо Львів кращим» у категорії «Туризм» і реалізовується протягом 2018 року. Літературна мапа Львова розповідає про місця літератури в нашому місті, а також описує два маршрути: слідами Івана Тиктора у Львові та сліди «Першого вінка» на мапі Львова. Гості мали змогу оцінити дизайн, друк та зручний формат мапи.

Крім того, учасниці презентації, Наталія Ярка (Кластер видавничої діяльності та поліграфії) та Галина Листвак (Українська академія друкарства), подискутували про те, що в майбутньому може вирости з такої карти. Літмапа може слугувати хорошим інструментом для розвитку інтелектуального туризму у Львові, а також промувати нові літературні імена як бренди міста.

Мапа безкоштовно поширюється туристам та мешканцям міста, працівникам музеїв та освітянам через Центр туристичної інформації м. Львова, Навчально-методичний центр освіти м. Львова, офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», туристичну агенцію «Pro Lviv with love», Українську академію друкарства.