6 травня ми зустрілись в ZOOM, поговорили про стан поліграфічних бізнесів учасників Кластеру під час карантину і перспективи після його послаблення.

Поділимось тезово і з вами, так би мовити, карантиносправами:

«Усі здорові. Хоч коронавірус і підкосив чимало українців, працівники здорові.»

«Здебільшого всі процеси перевели в онлайн. Більшість працівників працюють віддалено. На роботі стаціонарно залишились одиниці, ті, хто повинен натискати на кнопки обладнання.»

«Виробництво впало втричі. Втім, змінились формати замовлень. Рятує широкий асортимент». У когось «за квітень порівняно з загальнорічним показником, виробництво впало майже у шість разів.»

Однак кажуть: «Поки ситуація не найгірша. Далі очікуємо більших складнощів. Тривалість обмежувальних заходів впливає на процес виходу бізнесу з карантину.»

«Разом – сильніші» – вчергове переконуємось у цьому твердженні, бо на зустрічі до Кластеру приєдналась ще одна компанія: рекламно-виробнича фірма «HEAD».  Підприємство спеціалізується на оперативній поліграфії, сувенірній продукції, широкоформатному друці і брендуванні та фасуванні посуду HoReCa to go.

А також дякуємо меру Львова Андрію Садовому і радниці мера Вікторії Довжик, що приєднались до зустрічі і розповіли про програми підтримки місцевого бізнесу.

Бажаємо усім наснаги і сили максимально легко відновити бізнес-процеси, виходячи з карантину.

Детальніше із діяльністю компанії можете ознайомитись на сайті: https://headgroup.com.ua/