30 березня 2018 року в Українській академії друкарства відбулась презентація обладнання компанії EPSON для прямого друку на текстилі, організована Кластером видавничої діяльності та поліграфії.

Із вітальним словом виступив проректор з навчально-педагогічної роботи Я. М. Угрин, зазначивши, що такі заходи корисні не тільки для представників бізнесу, але і для навчального закладу, оскільки сприяють налагодженню комунікації та співпраці між представниками видавничо-поліграфічної галузі регіону.

Богдан Кук, представник Epson у Львові, ознайомив присутніх представників бізнесу, викладачів та студентів із тенденціями на ринку друку на текстилі, лінійкою обладнання для сублімаційного друку.

Про прямий друк на текстилі, як сучасний вид бізнесу, стартові інвестиції, собівартість, окупність розповів Костянтин Ткаченко із рекламно-виробничої компанії «Сьоме небо», авторизованого партнера Epson.

Із тенденціями на ринку легкої промисловості учасників семінару ознайомив Юрій Самець, власник ТзОВ “САМБАЙ”.

Презентацію, крім представників поліграфічної галузі, відвідали власники швейних підприємств, що сприяло жвавому обговоренню та дискусії, поширенню нових ідей та налагодженню бізнес-контактів.