11 вересня учасники Кластера ділились досвідом на Х Днях європейської спадщини у Львові.

На «Заводську науку» запросив MiniZavod.  Відвідувачі зазирнули в закулісся друкарських процесів, ознайомились з різними видами друку для брендування ручок, записників, футболок та іншого. Під час екскурсії усі отримали унікальні сувеніри.

Дмитро Шегда: «MiniZavod — не прилади, машини. Це перш за все люди. Ніяка машина не має цінності без людини, яка за нею працює. А у нас працюють геніальні люди».

На екскурсії «Де народжуються настільні ігри» учасники відвідали цех з виробництва ігор бюро «ТАКА МАКА», протестували ігри, яких ще навіть немає у продажі.

Як розказав Ярослав Бойчук, розробка кожної гри, її механіки та підбір матеріалів проходить процес ретельного аналізу та тестування, в якому беруть участь фокус-групи різної вікової категорії та уподобань. «Компанія зважає на думку математиків, психологів, викладачів, професійних акторів та інших фахівців. Кожен проект по-своєму є унікальним та неповторним».

  

Ще одна екскурсія – «Естампні техніки: традиції та сучасність» – відбулась в Українській академії друкарства. Викладачка академії Соломія Дорош розповіла багато цікавого про естампні техніки друку, які використовують від давніх часів і до сьогодення. Гості також побачили старовинні машини і літографські камені, на яких працюють викладачі та студенти.