6 лютого Кластер організував екскурсію на поліграфічні підприємства Києва для студентів Української академії друкарства.

День почався із компанії “24Print” – поліграфічного супермаркету, який працює 24/7. Керівник виробництва Михайло Судорженко розповів нам про місію компанії та принципи роботи з клієнтами, а працівники поділились досвідом із підготовки макетів до друку та виготовлення стікерів.

На “Карбон Сервісі” нас зустріли директор Юрій Якимчук і технолог Роман Сердюк, які розповіли про асортимент продукції, яку виготовляють, показали парк устаткування, «родзинкою» якого є перша в Україні машина для цифрового оздоблення відбитків MGI JETVARNISH 3DS & iFOIL-S.

На завершення екскурсійного дня відвідали “Новий друк” – компанію із понад 20-ти річною історією, яка продовжує активно розвиватись. На підприємстві використовують рулонний і аркушевий офсетний друк для виготовлення книг, журналів, рекламних каталогів, упаковки, цифровий друк для виготовлення самоклеючої етикетки та задруковування натуральних тканин.

Дякуємо керівникам і працівникам усіх підприємств за гостинність, небайдужість, цікаві розповіді і той заряд позитиву, який ви дали студентам!